Aktualności

Nowa kolekcja "My Secrets" już jest

18.10.22

Najnowsza kolekcja, pełna tajemniczości, magii i sekretów już jest!

Czy i ty odnajdziesz do niego swój klucz? A może zajrzysz przez dziurkę od klucza?

Więcej
znaczenie 7 kamieni dla rodziny, rodzinnego spokoju i harmonii

Nowy wpis na blogu - znaczenie 7 kamieni dla rodziny, rodzinnego spokoju i harmonii

04.07.22

Wakacje w pełni. To czas dla rodziny, i znajomych. A w wolnych chwilach idealny czas, aby odpoczać i się zrelaksować czytając chociażby interesujący artykuł na blogu ;)

Oczywistym jest, że nic tak nie pomoże w utrzymaniu harmonii i szczęścia w naszej rodzinie jak my sami. Mimo to, od zawsze wierzono, że kamienie i minerały mogą nas wspomóc w naszych działaniach.

 

Więcej
Nowy wpis na blogu: Trendy wiosna - lato 2022

Nowy wpis na blogu: Trendy wiosna - lato 2022

02.06.22
Na pewno zauważyliście, że pandemia i trwająca po sąsiedzku wojna wiele zmieniły w sposobie ubierania się. Praca zdalna, ograniczenia dotyczące rodzinnych spotkań i imprez, niepewność co do wakacji i wyjazdów sprawiły, że często nie wiemy co założyć. Wprawdzie wiosna jest już w pełni, ale wakacyjny szał jeszcze przed nami. Wiecie już w czym chodzić przez najbliższe kilka miesięcy?
 
 

 

Więcej
Nowa kolekcja

Nowa kolekcja "Gifts of life" już jest!

31.05.22

Serce to symbol miłości, przyjaźni i nadziei. Winogrona, od wieków miały mistyczną symbolikę: starożytni Egipcjanie wyobrażali je sobie jako symbol serca, starożytni Grecy mieli własne święto ku czci winogron i wina (Bachanalia), a w chrześcijaństwie były symbolem wiecznego życia. Winogrono przez wieki kojarzono też z odrodzeniem, dobrobytem i płodnością.

Dlatego połaczyłam serce i zarys liści winogron w nowej kolekcji "Gifts of life", dary życia, aby połaczyć miłość, dobrobyt i nadzieję w jedno.
Sprawdźcie calą kolekcję tutaj

 

LadyC.pl - biżuteria, która ma znaczenie

Więcej
10% taniej na urodziny bloga

Promocja -10% na urodziny bloga LadyC.pl

23.05.22

Dnia 29 maja 2012 po raz pierwszy zdecydowałam sie opublikować moje projekty. Powstał mój blog. Już za tydzień, właśnie w niedzielę, będzie 10 rocznica jego powstania.

Więcej
Znaczenie kamieni dla spokoju i rozwoju duchowego

Nowy wpis na blogu - znaczenie 10 kamieni dla spokoju i rozwoju duchowego

26.04.22

Kamienie naturalne i minerały od wieków towarzyszą człowiekowi. Od wieków również przypisuje się im dodatkowe właściwości. Znaczenie kamieni dla człowieka ma wiele różnych wymiarów: mają one wspierać nas w zdrowiu, szczęściu, miłości i pomagać w codziennych problemach.

Więcej

Kilka słów o nowej kolekcji "Symbols" już na blogu!

25.02.21
  • Biżuteria symboliczna to wyjątkowy rodzaj biżuterii. Może ona przypominać o ważnym dla nas wydarzeniu, przedstawiać jakąś naszą intencję, nadzieję lub życzenie. W w mojej kolekcji najważniejsze było poszukiwanie takich, które pomagają osiągnąć szczęście, miłość, spokój, zdrowie czy transcendencję. Zresztą sprawdźcie sami ;)

Blog: Biżuteria symboliczna - kolekcje Symbols

Więcej
Biżuteryjki dla WOŚP 2021- projekty LadyCreatrix - LadyC.pl

Biżuteryjki dla WOŚP 2021- projekty LadyCreatrix - LadyC.pl

26.01.21

W tym roku postanowiłam, tak jak dwa lata wcześniej, wziąć udział w projekcie „Biżuteryjki dla WOŚP”, wspierającym działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Biżuteryjki działają już 10 lat i wspomogły Fundację na ponad 300 tysięcy złotych. Aż nie mogę się doczekać końca obecnych aukcji, aby dowiedzieć się o ile wzrośnie ta kwota.

 

Współtworzyłam aż 5 różnych projektów: naszyjników i bransoletek. Chcesz sprawdzić jak mi wyszło? Zapraszam na bloga

Więcej
Kolekcja „Lekkość bytu: Złoto-Srebro”

Kolekcja „Lekkość bytu: Złoto-Srebro”

31.10.19

Tworząc nową kolekcję „Lekkość bytu: Złoto-Srebro” zainspirowała mnie ulotność chwili. Wspomnienie myśli, która przemknęła nam przed chwilą, ale już nie pamiętamy czego dotyczyła, choć wiemy, że była niezwykle ważna. I niezwykle piękna...

Więcej
najnowszy wpis na blogu LadyC.pl

Najnowszy wpis na blogu już jest!

09.08.19

Najnowszy wpis, pełen zdjęć morza, plaży i Łeby można już przeczytać na blogu LadyC.pl

 

Zapraszam!

 

 

Więcej
1 2
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl