O mnie

Sklep LadyC - o mnie

Od kilku lat zajmuję się projektowaniem i tworzeniem biżuterii oraz akcesoriów, takich jak zakładki do książek czy spinki do włosów. Uwielbiam spędzać czas zastanawiając się jak wykonać przedmiot tak, aby jak najpełniej przedstawiał moją wizję. Pierwszym krytykiem moich prac jest mój 6-letni syn. To on jako pierwszy ogląda gotowe wyroby i mówi mi, co podoba mu się najbardziej, albo z czym kojarzy mu się dany projekt.

To on jest moją największą inspiracją, a jego zachwyt nad moimi wyrobami – największą nagrodą.

 

Pracę nad nowym projektem zaczynam od wybrania odpowiedniego kamienia. To ich kształt, kolor, faktura najbardziej wpływają na to, czym w przyszłości stanie się dana rzecz. Później wstępnie rozrysowuję projekt i...siadam do pracy. Najchętniej wykonuję w technice wire-wrapping z elementami lutowania, repusowania czy przy użyciu innych technik jubilerskich. Pracuję zarówno w srebrze jak i miedzi. Lubię również niezawodną stal szlachetną. Uwielbiam kamienie nieregularne, albo w formie druz, kamienie których wygląd opowiada ciekawą historię i inspiruje do pracy.

 

Tworzę również produkty na specjalne zamówienie: biżuterię na ważne rocznice i święta, na prezenty, według wybranego wzoru, motywu czy wybranej wyjątkowej kreacji. Moje motto brzmi: jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia :)

 

Zapraszam do mojego sklepu i świata niebanalnej biżuterii i akcesoriów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl